Vyberte stránku

Jaké jsou výhody PRTG řešení?

PRTG network monitoring

Výhody PRTG řešení

Kromě předcházení výpadků sítě a zajištění hladkého fungování vašich počítačových systémů je možné díky PRTG zvýšit efektivitu vaší sítě tím, že znáte šířku pásma a spotřebu jednotlivých zdrojů v síti.

   • Bezplatný nástroj pro monitorování sítě pro profesionály
   • Nainstalován během několika minut
   • Díky funkci Auto Discovery nástroj detekuje všechna zařízení v daném rozsahu IP a automaticky je začlení do vašeho monitorovacího prostředí.
   • Možnost používat jako bezplatný software pro monitorování sítě se 100 senzory
   • Nástroj monitoruje vaši síť 24/7
   • Upozorní vás, než nastane problém nebo mimořádná událost ve vaší IT nebo IoT síti
   • Bezplatné aplikace pro Android a iOS jsou vynikající a poskytují vám pohodlný vzdálený přístup k serveru PRTG a všem datům ze senzorů
   • Nástroj běží na Windows a je tak velmi uživatelsky přívětivý

  PRTG software pomáhá vaší firmě k lepším výkonům:

  • Vyhnete se omezení šířky pásma a výkonu serveru
  • Poskytnete svým uživatelům lepší kvalitu služeb tím, že budete proaktivní a budete předcházet možným problémům
  • Zvýšíte zisky firmy, organizace, eshopu … tím, že se vyhnete ztrátám způsobeným nezjištěnými selháními systému
  • Budete ve větší pohodě: Dokud se vám neozve PRTG prostřednictvím e-mailu, SMS, pageru atd., víte, že vše běží v pořádku a máte více času věnovat se dalším důležitým záležitostem

  PRTG se snadno používá – i pro ty, kteří nemají technické vzdělání

  Máte na výběr. Hlavním uživatelským rozhraním je webové rozhraní založené na Ajaxu. Je přístupné z jakékoli platformy pomocí prohlížeče kompatibilního s Ajax. K dispozici je také podniková konzole se systémem Windows. A v neposlední řadě jsou to mobilní aplikace pro Android a iOS. Umožňují přístup k nástroji na cestách, bez ohledu na to, kde se nacházíte ze smartphonu nebo tabletu. Mobilní aplikace mohou používat oznámení push pro všechna upozornění vyvolaná PRTG, které mohou být často efektivnější než obvyklá upozornění SMS nebo e-mailem, která jsou samozřejmě také k dispozici.

  PRTG vám zjednoduší den

  Tento monitorovací software pracuje za vás a okamžitě vás upozorní na potenciální problémy. Díky tomu se můžete s klidem soustředit na své každodenní úkoly. Tento monitorovací nástroj se může pochlubit moderním řídícím panelem s analytickými obrazovkami, jako je výše uvedená grafika hvězdice. V tomto zobrazení se také zlepšil výkon uživatelského rozhraní. Uživatelské rozhraní nástroje se optimalizuje pro jakékoliv zařízení, které používáte (stolní počítač, tablet, chytrý telefon).

   S PRTG získáte jeden centrální monitorovací nástroj pro vaše servery a celou síť. Ušetříte čas díky rychlému přehledu celé vaší infrastruktury prostřednictvím řídícího panelu a aplikace.

    PRTG šetří starosti

    Přizpůsobení PRTG je hračka. Začít nebo přejít z jiného nástroje pro monitorování sítě je snadné díky automatickému zjišťování a předkonfigurovaným šablonám zařízení.

     PRTG šetří peníze

     80 % zákazníků uvádí podstatné nebo dokonce výjimečné úspory nákladů v oblasti monitorování sítě. Zkušenosti ukazují, že náklady na licence se sami zaplatí během několika týdnů.

      Neustálý přehled o vaší síti – i když jste na cestách

      Na 30 dní si můžete vyzkoušet plnou verzi PRTG nástroje zcela zdarma a tak sami zjistíte jak může zvýšit spolehlivost sítě a zjednodušit práci vašim správcům IT.

      Vše je obsaženo v jednom instalačním programu. S instalací i nastavením vám rádi pomůžeme.

       Nebude vám stačit verze ZDARMA?

       Většina uživatelů PRTG má v průměru 10 senzorů na zařízení. Ve většině případů tedy stačí licence na 1000 senzorů k monitorování například cca 100 zařízení.

       Pokud potřebujete více jak 100 senzorů budete potřebovat komerční verzi PRTG s licencí.

        Licencování PRTG je velmi jednoduché

        Všechny licence zahrnují všechny typy senzorů (více jak 250 druhů pro IT a IoT), neomezený počet vzdálených sond a stejně tak počítají s failover clusteringem pro Vaši instalaci.

        Nejsou zde žádné další poplatky nebo omezení za pokročilé funkce, jako jsou monitorování provozu (NetFlow, jFlow, sFlow), reportingy a nebo za vzdálený monitoring. Pouze si zvolíte velikost balíčku, podle potřebného počtu senzorů. Jestliže potřebujete časem ještě více senzorů, jednoduše dokoupíte a doplatíte upgrade.

         Máte o produkt zájem?

         15 + 13 =

         Monitoruj.cz

         Nabízíme nástroje a služby pro sledování, se kterými Vám ulehčíme spoustu  rutinní práce, předejdeme možným výpadkům a v neposledním ušetříme peníze Vaší společnosti. Vždyť právě úspory financí jsou aktuálním tématem v současném tržním hospodářství.