Vyberte stránku

Dělá vám práce na dálku starosti o stabilitu vaší sítě?

Kvůli současné zdravotní krizi pracují zaměstnanci mnoha společností z domova a přistupují k firemní síti z několika různých míst. V důsledku toho mohou být VPN připojení a cloudové služby, jako jsou Office 365 , SharePoint a Zoom rychle na svým limitech.

Aby práce ve vaší společnosti probíhalo jako obvykle, vaše IT prostředí a všechny vaše služby musí být nadále dostupné a fungovat co nejefektivněji i v tuto dobu.

Mnoho systémových administrátorů nyní také pracuje z domova, a proto musí vzdáleně monitorovat dostupnost a výkon svých sítí.

Řešením je PRTG od společnosti Paessler. PRTG Network Monitor zajišťuje hladký chod vašich obchodních procesů bez ohledu na to, jak dlouho budou vaši spolupracovníci pracovat z domova. S PRTG si nastavíte své vlastní prahové hodnoty a budete okamžitě informováni v případě přetížení nebo poruch na síti. 

  Vzdálené sledování

   PRTG je snadno dostupný z domova nebo jakéhokoliv vzdáleného místa. Vše, co potřebujete, je připojení k internetu. Díky nativním aplikacím pro iOS a Android můžete monitorovat svou síť i prostřednictvím svých mobilních zařízení.

    Zjistěte, kdy je zoom nefunkční pomocí PRTG

     Pro mnohé z nás se setkávání, která se dříve odehrávala osobně, nyní koná virtuálně, jelikož velká část světa přešla na práci na dálku. Silně se tak spoléháme na vedení důležitých obchodních schůzek přes online platformy pro schůzky. Sledování dostupnosti těchto online služeb je tak důležitější než kdy jindy.

      Nyní můžete v jednom pohledu vidět stav různých služeb pro Zoom a můžete si nakonfigurovat upozornění, které vám zašle notifikaci, pokud je služba mimo provoz. 

      A pokud svou IT infrastrukturu monitorujete z domova, zde je ukázkový řídicí panel, který vám ukáže, jak lze metriky videokonferencí přidat do vašeho pohledu kde budete mít vše přehledně na jednom místě.

       Chcete získat přednastavené senzory pro monitoring služeb jako je ZOOM,Cisco Webex,GoToMeeting a mnoho dalších? 

       Napište nám. 

       Zašleme vám přístup k plné verzi PRTG na 30 dní zdarma včetně těchto přednastavených senzorů (včetně podrobné příručky). 

       Zdarma si tak můžete vyzkoušet jak vám PRTG pomůže s hladkým chodem těchto a mnoha dalších nástrojů běžících na vaší firemní síti.

        Máte o produkt zájem?

        4 + 10 =

        Monitoruj.cz

        Nabízíme nástroje a služby pro sledování, se kterými Vám ulehčíme spoustu  rutinní práce, předejdeme možným výpadkům a v neposledním ušetříme peníze Vaší společnosti. Vždyť právě úspory financí jsou aktuálním tématem v současném tržním hospodářství.